ROexit
Oamenii ar rasturna, dar n-au pe cine pune in loc.Asta-i problema.....
Şi e o MARE problemă.
"Noi nu mergem la răzbel, ba ne și căcăm pe el!" (soldat Josef Švejk, k.u.k. Heer, 1915) Şi asta "încă din 1912"... zice Hašek.
Oamenii ar rasturna, dar n-au pe cine pune in loc.Asta-i problema.....
RăspundețiȘtergereŞi e o MARE problemă.
RăspundețiȘtergere