Teodor Mărieş, reales preşedinte al Asociaţiei 21 Decembrie 1989
Cu toate acestea, el a vorbit despre o nouă construcţie politică, care
se va ridica în perioada următoare, cu sprijinul societăţii civile,
exprimându-şi în acelaşi timp satisfacţia că nu a acceptat, în urmă cu
mai bine de un an, o alianţă cu PNL, ‘partid care acum s-a făcut frate
cu PSD’.http://www.asociatia21decembrie.ro/2011/02/tedor-maries-reales-presedinte-al-asociatiei-21-decembrie-1989/
nu cre' pina nu va'!
RăspundețiȘtergereAşa cum o anunţă Mărieş, pare mai degrabă un cenaclu. ;-)
RăspundețiȘtergereEl n-a vrut,dar boborul l-a cerut !
RăspundețiȘtergere"Înainte de procedura de vot, Teodor Mărieş şi-a exprimat, totuşi, în Adunarea Generală, dorinţa de a nu mai candida, aşa cum a mai procedat la ultimele reuniuni. Membrii Adunării Generale au respins, însă, această propunere"
A21 nu-i decât o goarnă propagandistica ce face anumite jocuri, din ce în ce mai transparente.
RăspundețiȘtergereDaca Alba ca Zapada va fi liberala, atunci sa se spele cu dansa pe cap.
RăspundețiȘtergereAşteptăm.
RăspundețiȘtergereACZ are cate putin din fiecare .Este o increngatura liberalo-stangisto-pesedisto-vadimisto-sosoristo-putinisto-europeisto si tot ce-i mai rau....
RăspundețiȘtergereŞi "maştera" e de partea ei. ;-)
RăspundețiȘtergereCe logo perfect ai gasit ! :)))))))
RăspundețiȘtergerePerfect.....barbatesc
:)))
RăspundețiȘtergereÎntâmplător am găsit imaginea .gif.