Le e frica sa iasa pe strase. Stiu ca de fapt nu sunt in stare de nimic si ca n-au nici o sansa singuri. Ei vor sa ajunga sus, cat ma sus intr-un partid deja existent pe care sa-l conduca desi n-au nici un fel de experienta politica .Menirea lor este doar sa-l faca praf. Probabil ca un ii dintre ei habar n-au inca ...
O să luaţi ţeapă grupa mare.
RăspundețiȘtergerelas ca te vaz io ce mai zici cin' s'o 'nfaptui asta
RăspundețiȘtergereMoş Soros e pe post de "musca la arat", tot Bibi N. va face "munca de salahor", ălălalt e obişnuit să vină la împărţeală.
RăspundețiȘtergereLe e frica sa iasa pe strase.
RăspundețiȘtergereStiu ca de fapt nu sunt in stare de nimic si ca n-au nici o sansa singuri.
Ei vor sa ajunga sus, cat ma sus intr-un partid deja existent pe care sa-l conduca desi n-au nici un fel de experienta politica .Menirea lor este doar sa-l faca praf.
Probabil ca un ii dintre ei habar n-au inca ...
Încep să cred din ce în ce mai mult că de fapt ăsta e scopul real, distrugerea PDL.
RăspundețiȘtergereBineinteles, fara nici un fel de dubiu !
RăspundețiȘtergereVor sa distruga pe orice cale cele mai mici manifestari de dreapta ,in Ro.