ROexit
http://riddickro.blogspot.com/2010/08/inca-un-latrau.html
"Noi nu mergem la răzbel, ba ne și căcăm pe el!" (soldat Josef Švejk, k.u.k. Heer, 1915) Şi asta "încă din 1912"... zice Hašek.
http://riddickro.blogspot.com/2010/08/inca-un-latrau.html
RăspundețiȘtergere