06 iulie 2010

Radu F. Alexandru - Blog de criză


Semnalez intrarea scriitorului şi senatorului PDL Radu F. Alexandru în blogosferă, cu blogul său intitulat Blog de criză.

Mult succes !

Un comentariu:

"Noi nu mergem la răzbel, ba ne și căcăm pe el!"

(soldat Josef Švejk, k.u.k. Heer, 1915)

Şi asta "încă din 1912"... zice Hašek.