Aici se discuta lucruri atat de seriase, de dramatice privind viitorul,iar in Romania nu se spoune NIMIC despre asta. Este incredibil ! Se ignora complet aceasta problema.
Sper ca Romania sa aiba o pozitie privind "guvernarea economica" de catre UE numai dupa un referendum ceva. Altfel suntem tembelii tembelilor, din nou. Ai vazut ce zice Base despre unnou imprumut?
Am citit ce a scris NC Munteanu. Deci, sala Palatului Copiilor(fost "al Pionierilor")poate fi închiriată PCR, nu însă şi formaţiei artistice chineze Shen Yun (din SUA), la cererea Ambasadei RP Chineze:
Turneul european 2010 al Companiei SHEN YUN Performing Arts - De ce nu si la Bucuresti?
Aici se discuta lucruri atat de seriase, de dramatice privind viitorul,iar in Romania nu se spoune NIMIC despre asta.
RăspundețiȘtergereEste incredibil ! Se ignora complet aceasta problema.
Ce mai zice Cameron despre UE?
RăspundețiȘtergereAm inteles ca da inapoi ,fata de ceea ce spunea (ca nu va accepta amestecul UE in bugetele nationale?)
Cică trebuie modificat Tratatul UE (de la Lisabona) ca să introducă "guvernarea economică".
RăspundețiȘtergereÎn octombrie va fi un summit important pe tema asta, ies scântei,unele state nu vor fi de acord.
Mai puţin zice acum, să vedem ce va face.
RăspundețiȘtergereAcum am vazut asta :
RăspundețiȘtergereIn sfarsit cineva reactioneaza !
http://www.europalibera.org/content/article/2092785.html
Sper ca Romania sa aiba o pozitie privind "guvernarea economica" de catre UE numai dupa un referendum ceva.
RăspundețiȘtergereAltfel suntem tembelii tembelilor, din nou.
Ai vazut ce zice Base despre unnou imprumut?
http://www.hotnews.ro/stiri-esential-7541870-live-video-text-traian-basescu-rra-nu-exista-venit-romania-care-nu-trebuiasca-impozitat-sper-guvern
Am citit ce a scris NC Munteanu. Deci, sala Palatului Copiilor(fost "al Pionierilor")poate fi închiriată PCR, nu însă şi formaţiei artistice chineze Shen Yun (din SUA), la cererea Ambasadei RP Chineze:
RăspundețiȘtergereTurneul european 2010 al Companiei SHEN YUN Performing Arts - De ce nu si la Bucuresti?
http://riddickro.blogspot.com/2010/05/turneul-european-2010-al-companiei-shen.html
Ministerul de Externe şi Ministerul Educaţiei aplică directivele Beijingului !
http://riddickro.blogspot.com/2010/03/ministerul-de-externe-si-ministerul.html
Om vedea la toamnă.
RăspundețiȘtergereDa, ai dreptate cu sala .Chiar ma asteptam sa raspunzi astfel :)
RăspundețiȘtergere