ROexit
O tine langa el "toute la journeemais, pas pendant la nuit"Devinez qui?Nicusor, Nicusor :))
:)))
nu fitzi rautaciosi, va rog!puteatz macar sa ma lasatz sa votez pentru mine, pentru fabrici si uzine :) :(
Gata, nikule, ai votat ! :)))
Nicule, noi tinem la tine,cred ca intelegi asta......
"Noi nu mergem la răzbel, ba ne și căcăm pe el!" (soldat Josef Švejk, k.u.k. Heer, 1915) Şi asta "încă din 1912"... zice Hašek.
O tine langa el "toute la journee
RăspundețiȘtergeremais, pas pendant la nuit"
Devinez qui?
Nicusor, Nicusor :))
:)))
RăspundețiȘtergerenu fitzi rautaciosi, va rog!
RăspundețiȘtergereputeatz macar sa ma lasatz sa votez pentru mine, pentru fabrici si uzine :) :(
Gata, nikule, ai votat ! :)))
RăspundețiȘtergereNicule, noi tinem la tine,cred ca intelegi asta......
RăspundețiȘtergere