06 iulie 2010

Se mai întâmplă



via GOODSHIT

13 comentarii:

  1. Cersetorii secolului 21?
    Se updateaza si ei ?

    RăspundețiȘtergere
  2. Anonim7/06/2010

    eu as trmite un boschetar in mizil cu o bucata de carton in mana pe care scrie: "oras de idioti, votati stanga pt a va lua punga" ce parere ai despre komorowsky asta al polonezilor?

    RăspundețiȘtergere
  3. Am vazut azi pe drum scris cu graffiti:
    guvern=terorism.
    Opozitia a innebunit complet?
    Nu-i opreste nimeni ?

    RăspundețiȘtergere
  4. Omu'(? dar poate este un alien care a luat doar înfăţişarea umană ;-) ) spune că îi trebuie nişte piese pentru nava spaţială.

    Acum, serios - cred că cerşeşte într-un mod mai original.

    RăspundețiȘtergere
  5. De acord.
    Si eu zic ca s-a updatat :)

    RăspundețiȘtergere
  6. @Neinfectat De Comunism: Komorowski este omul clicii ruso-germane care deocamdată se pare că a pus mâna pe Polonia:

    http://www.upi.com/Top_News/International/2010/06/19/Komorowski-seeks-stronger-ties-with-Russia/UPI-71651276922585/


    EASTERN EUROPEAN SECRET SERVICES CAUSED SMOLENSK PLANE CRASH, REPORTS
    POLSKAWEB *** KACZYNSKI WAS ABOUT TO PUBLISH LIST OF AGENTS *** TUSK,
    KOMOROWSKI MAY HAVE BEEN ON LIST

    http://groups.google.com/group/alt.politics.europe.misc/browse_thread/thread/b3ab851dae2d41b1?pli=1

    RăspundețiȘtergere
  7. @Despina: chiar de-l prinzi pe ăla cu "bomba de spray" în mână, faci mai greu legătura între graffitician şi opoziţie.

    RăspundețiȘtergere
  8. Iar a aparut din nou

    Error 503

    Incerc sa reiau comentariul.
    Am citit link-urile despre Smolensk.
    N-am stiut c-a aparut asa ceva pe 5-mai si ca tot ce-am banuit s-a adeverit
    Cel mai grav este ceea ce face Lech Walesa.
    Cu siguranta avem si noi ceva similar

    RăspundețiȘtergere
  9. Walesa a fost demascat ca fiind agentul KGB cu numele conspirativ "Bolek". Lucra ca să ţina sub control treaba la Gdansk. Persoana de la care a plecat greva din 1980 (vroiau să o concedieze) a murit la Smolensk - fosta sudoriţă de la Gdansk, Anna Walentinowicz.

    RăspundețiȘtergere
  10. N-am stiut. Ingrozitor !
    Se pot scrie romane.
    De fapt viata bate filmul...

    RăspundețiȘtergere
  11. Nu stiu daca ati vazut :

    http://economie.hotnews.ro/stiri-energie-7537986-lukoil-primit-dreptul-explorare-platoul-continental-marii-negre.htm

    RăspundețiȘtergere
  12. O porcărie.

    Citeam zilele trecute că OMV scoate la licitaţie perimetre de foraj, pe câmpurile petroliere "ale României", pentru care plăteşte o redevenţă extrem de mică.

    Legile redevenţelor ar fi fost date pe timpul lui Năstase, concesionarea la OMV fiind după aceste legi.
    Scrie aici bloggerul Dracu, la temă (am impresia că lucrează în petrol):

    http://new.ablog.ro/2009-02-05/de-ce-trebuie-tariceanu-pus-la-zid.html

    http://new.ablog.ro/2009-02-06/din-pacate-tariceanu-a-respectat-legea.html

    http://new.ablog.ro/2009-11-24/romania-sub-regimul-geoana.html


    Problema afişării "0 comentarii", deşi ele există am sesizat-o şi la alte bloguri cu platforme Blogger, deci este platforma Blogger cu probleme, nu blogul meu, ca să zic aşa.

    RăspundețiȘtergere
  13. Poveste OMV- este alta mare porcarie n!

    Sunt convinsa ca se regleaza problema cu comentariile in timp.

    RăspundețiȘtergere

"Noi nu mergem la răzbel, ba ne și căcăm pe el!"

(soldat Josef Švejk, k.u.k. Heer, 1915)

Şi asta "încă din 1912"... zice Hašek.