06 iulie 2010

No comment...



Despre furturi ( via South Africa Sucks - 1. 2 ):


1


2


Am încercat să văd ce rezultate apar la Google search:white people stole my car (adică, folosind Google.ro) şi am oţinut următoarea pagină de rezultate, unde se discută foarte mult despre aceste cuvinte căutate pe Google:

http://www.google.ro/search?client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial&channel=s&hl=ro&source=hp&q=white+people+stole+my+car&meta=&btnG=C%C4%83utare+Google

4 comentarii:

  1. Am intrat si eu pe site South Africa Sucks
    Este foarte bun !

    RăspundețiȘtergere
  2. Aşa este. Se menţine problema cu scoaterea comentariilor, nu merge decât din Blogger, nu si din e-mail. Om vedea...

    RăspundețiȘtergere
  3. Ceva nu este in regula in continuare.
    Am incercat sa intru din gmail direct pe blog la tine si n-a mers, desi asa intram mereu.exista insa in link care m-a adus la blog.
    Cred ca trebuie avuta putina rabdare,sau intre timp poti sa-i informezi pe cei cu administratia de erorile 503 si 501.
    Sper ca se va autoregla in timp

    Lipsesc si eu cam pana la ora 22,00

    RăspundețiȘtergere
  4. Acum merg scoase din mail, dar caseta de la postare nu indexează, apar "0 comentarii"...

    RăspundețiȘtergere

"Noi nu mergem la răzbel, ba ne și căcăm pe el!"

(soldat Josef Švejk, k.u.k. Heer, 1915)

Şi asta "încă din 1912"... zice Hašek.