ROexit
Superb!Poti sa crezi ca are si suflet :)
"Life in plastic / Is fantastic !" :)
sa nu se impiedice in "cablurile" unor pasari zburatoare:):):...ceva interesant la mine pe blog daca ai chef...
E deştept, le ocoleşte... :) Vin şi pe la tine.
"Noi nu mergem la răzbel, ba ne și căcăm pe el!" (soldat Josef Švejk, k.u.k. Heer, 1915) Şi asta "încă din 1912"... zice Hašek.
Superb!
RăspundețiȘtergerePoti sa crezi ca are si suflet :)
"Life in plastic / Is fantastic !" :)
RăspundețiȘtergeresa nu se impiedice in "cablurile" unor pasari zburatoare:):):...ceva interesant la mine pe blog daca ai chef...
RăspundețiȘtergereE deştept, le ocoleşte... :)
RăspundețiȘtergereVin şi pe la tine.