08 iulie 2010

Nice Doggie




4 comentarii:

  1. Superb!
    Poti sa crezi ca are si suflet :)

    RăspundețiȘtergere
  2. "Life in plastic / Is fantastic !" :)

    RăspundețiȘtergere
  3. Anonim7/08/2010

    sa nu se impiedice in "cablurile" unor pasari zburatoare:):):...ceva interesant la mine pe blog daca ai chef...

    RăspundețiȘtergere
  4. E deştept, le ocoleşte... :)

    Vin şi pe la tine.

    RăspundețiȘtergere

"Noi nu mergem la răzbel, ba ne și căcăm pe el!"

(soldat Josef Švejk, k.u.k. Heer, 1915)

Şi asta "încă din 1912"... zice Hašek.