ROexit
"adriene, uita-te in oglinda, nici nu stii cat de mic ai inceput sa fii"...insulta asta si acum il bantuie pe curuletz...
Aia nu a fost insultă, a fost o profeţie, iar azi este o constatare. :)
sau, in rezumat (traducere irina margareta nistor):“du-te naibii”
Daa, când era nebunia aia cu casetele video, de veneam acasă pe jos la 2 noaptea ! :)
"Noi nu mergem la răzbel, ba ne și căcăm pe el!" (soldat Josef Švejk, k.u.k. Heer, 1915) Şi asta "încă din 1912"... zice Hašek.
"adriene, uita-te in oglinda, nici nu stii cat de mic ai inceput sa fii"...insulta asta si acum il bantuie pe curuletz...
RăspundețiȘtergereAia nu a fost insultă, a fost o profeţie, iar azi este o constatare. :)
RăspundețiȘtergeresau, in rezumat (traducere irina margareta nistor):
RăspundețiȘtergere“du-te naibii”
Daa, când era nebunia aia cu casetele video, de veneam acasă pe jos la 2 noaptea ! :)
RăspundețiȘtergere