ROexit
Mai e o caricatura Calea spre ruina :http://www.presseurop.eu/en/content/picture/275981-path-ruin
E tare ! :)
:)
"Noi nu mergem la răzbel, ba ne și căcăm pe el!" (soldat Josef Švejk, k.u.k. Heer, 1915) Şi asta "încă din 1912"... zice Hašek.
Mai e o caricatura
RăspundețiȘtergereCalea spre ruina :
http://www.presseurop.eu/en/content/picture/275981-path-ruin
E tare ! :)
RăspundețiȘtergere:)
RăspundețiȘtergere